Kurumsal

Demir İnşaat Kurumsal

Demir La Vida
Hakkımızda
Demir İnşaat, 1984 yılından bugüne İstanbul'un çeşitli bölgelerinde binlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, okul ve plaza inşaatını hayata geçirdi. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 31 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Misyon
İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak

Tamamlanan Projeler:
Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece'de çok sayıda konut ve işyeri
Okyanus Koleji, 15 bin metrekarelik, 'Türkiye'nin en geniş kapsamlı', 1.250 öğrenci kapasiteli kolej binası, Beylikdüzü, İstanbul
Narçiçeği Sitesi, 84 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Günışığı Sitesi, 138 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Ayışığı Halting Place, 346 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Ayışığı Vadi Evleri, 489 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Demir Romance, 7 blokta toplam 776 Rezidance konut, 28 villa, 60 ticari birim, Beylikdüzü, İstanbul

Devam Eden Projeler:
Demir Lavida , 5 blokta toplam 379 Rezidance konut, 29 ticari birim, Büyükçekmece, İstanbulDetaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Bize Ulaşın